Vihmakeep Virmalised – kaunis disain ja ilusad värvid.
Vihmakeepi ei asenda meie põhjamaises kliimas miski. Keepi saab tõmmata õhukeste suveriiete peale, kui sajab sooja suvist vihma või siis talvise lörtsisaju korral paksu talvejope peale. Isegi tutimüts mahub kenasti kapuutsi alla.
Mustri on Uneleja jaoks disaininud Irina Ylänne Soomest. Sama mustriga on meie kingipoes ka torusall.
Keep on pakendatud väikesesse kotikesse, mis mahub ilusti ka taskusse või käekotti. Kui hakkab ootamatult vihma sadama, on see kohe käepärast võtta.
Millal hakati üldse vihmakeepe kasutama?
Vihmakeebid on olnud kasutusel juba mitmeid sajandeid. Kuid täpset ajalugu, millal neid hakati esmakordselt kasutama, on keeruline kindlaks teha. On teada, et vihmariietus on arenenud vastavalt inimeste vajadustele ja kliimatingimustele erinevates kultuurides.
Varased keebid võisid olla lihtsad nahast või riidest valmistatud esemed, mida inimesed kasutasid vihma eest kaitstes. Kuid esimesed kaubanduslikult toodetud veekindlad riided ilmusid ilmselt alles 19. sajandi lõpus või 20. sajandi alguses, kui tehnoloogilised arengud võimaldasid luua paremaid ja vastupidavamaid veekindlaid materjale.
Üldiselt võib öelda, et keebi kasutuselevõtt on olnud järkjärguline protsess, kus inimesed on otsinud võimalusi end vihma eest kaitsta ning see on kulgenud koos rõivatööstuse ja materjalitehnoloogia arenguga.
Tooteülevaateid veel ei ole.